наші послуги

професійно якісно оперативно

сімейна фотосесія

Зібратися всією родиною можна не тільки за святковим столом! Сімейна фотосесія – гарний привід насолодитися спілкуванням із найріднішими людьми і закарбувати ці радісні моменти для сімейного фотоальбому.

весілля

Це день, до якого пара готується по-особливому, із радісним передчуттям чогось дуже важливого, відповідального… І так хочеться, щоб потім, дивлячись на свої весільні фото, можна було ще раз пережити ті неповторні емоції, відчути радісне хвилювання і неймовірне щастя.

індивідуальна фотосесія

Індивідуальна фотосесія – гарний спосіб самовираження. Крім цього, професійна фотосесія подарує можливість спробувати щось нове.

Love-story

Подаруйте своїй коханій людині прекрасну романтичну фотосесію Love Story. І тоді історія вашого кохання напевно заграє новими фарбами!

репортажна зйомка

У вас заплановано грандіозний захід, про який хочеться надовго зберегти спогади? Тоді вам варто подумати про репортажну фотозйомку.

Студійна фотосесія

Різноманітність інтер'єрів фотостудій нашого міста дозволить Вам втілити самі сміливі образи та відчути себе справжньою зіркою.

Дитяча фотосесія

Дитяча фотосесія - прекрасна можливість залишити в пам'яті кращі моменти дорослішання Вашого малюка!

nude

Ніжна і зухвала, сором’язлива і розкута … Різна, але завжди прекрасна! Такою може бути героїня фотосесії NUDE від LesArt Studio.